fbpx
Перейти до вмісту

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 2.

Є книги, в яких страшні персонажі не є злими та страшними, вони або добрі одразу, або стають такими до завершення читання. Діти потребують фантазій, дуже люблять вигадувати, і чудово це роблять)) Часто вони вигадують якісь страшні образи, які диктує їхня підсвідомість після побаченого ввечері страшного (не за віком) фільму чи буремних новин. 

Вигадуючи монстрів, чудовиськ, когось неймовірного, вони самі контролюють процес (адже це я його вигадав, навіщо боятися?), і часто згодом їхній вигаданий злюка стає добрим персонажем. Або ж страшне створіння одразу постає у історії добрим)) Вигадані монстри живуть і роблять все, як у світі людей. А оскільки вони роблять звичні речі, то і боятися їх не потрібно, бо чудовиська – як і вони, діти – не такі вже і страшні, звичайні:

  • “Красуня і Чудовисько” (видавництво “Егмонт Україна”) – добре знайома всім історія про Чудовисько, якого всі бояться (і не даремно), і у якого були всі причини бути злим. Та  врешті решт любов і добро перемагають. 
  • “Корпорація монстрів”, “Університет монстрів” тощо (видавництво “Егмонт Україна”) – багато книжок різних серій з даної теми у твердій обкладинці і невеликих квадратних книжечок у м’якій про монстрів, які були злими, але стали добрими.
  • “Абетка монстрів” (видавництво “Vivat”) – креативна абетка, в якій літери допомагають вивчати дітям жахливо кумедні монстри.
  • “Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено”, “Еміль і Марго. Жахливі пустощі” (видавництво “Читаріум”) – кумедні і захопливі комікси про принцесу і принца, а також їхніх страшенно приємних і дружніх монстрів із сусіднього лісу.
  • “Монстрик іде до школи”, “Щоденник Монстрика” (видавництво “Каламар”) – чудові емоційні книги, де за допомогою милого Монстрика діти зрозуміють і опанують свої почуття щодо перших днів у школі. А формат щоденника допоможе розібратися в цих почуттях досить детально, заодно фіксуючи приємні спогади на майбутнє.
  • “Мортіна. Історія, від якої можна померти зі сміху”, “Мортіна та примарний друг”, “Мортіна та вередливий кузен”, “Мортіна і таємниче озеро” (видавництво “Школа”) – чудова серія розповідей про дівчинку-зомбі Мортіну, написана із яскравим почуттям гумору. Ця серія сподобається дитині, якщо вона захоче її прочитати / послухати.
  • “Швидкожер – монстр, який завжди запізнювався” (видавництво “Vivat”) – книга зі страшним героєм, який потрапляють у кумедні ситуації, тому такого монстра важко боятися.
  • “Чудове Чудовисько”, “Чудове Чудовисько. У країні жаховиськ”, “Чудове Чудовисько і погане поганисько” (видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га”) – трилогія про пригоди головної героїні Соні і милого рожевого чудовиська Чу. Смішні і моторошні пригоди друзів розділять читачі та читачки, а заодно – позбудуться багатьох своїх страхів.
  • Хлопчик і Відьма” (видавництво “Ранок”) – історія про сміливого хлопчика і про те, що не все завжди так однозначно з того, що ми бачимо.
  • “Айседора Мун їде на море”, “Айседора Мун іде до школи”, “Айседора Мун запрошує на день народження”, “Айседора Мун іде на ярмарок”, “Айседора Мун потрапляє в халепу”, “Айседора Мун і зимові чари” (видавництво “Vivat”) – серія книг про гарненьку і приязну дівчинку-вампірку. Вона не дасть дитині занудьгувати, адже весь час має якісь захопливі пригоди.
  • “Привид, який не міг заснути” (“Видавництво Старого Лева”), “День народження правида” (видавництва “Наш Формат”), “Лінні фон Лінкс. Зірка в малиново-вершковому небі”,  “Лінні фон Лінкс. З вишенькою на вершині слави” (видавництво “Vivat”), “Мій дідусь став привидом” (видавництво “Чорні Вівці”), “Зіпель, кумедний привид із дверного замка” (видавництво “Абрикос”), “Гав’яз Пеппер пес-привид” – книги про різних страшенно неймовірних привидів.
  • “Вуйко Йой і Лишиня (видавництво “Каламар”), “Вуйко Йой і Страшна Велика Кука” (видавництво “Граніт-Т”) – книги зокрема про те, що завжди потрібно розібратися в тому, чи варто чогось боятися. Може та Кука і не така і велика, і не така вже і страшна?))

Книги про чаклунів та чаклунок, і добрих і злих:

  • “Чаклунка Лілі перевертає школу догори дригом”, “Чаклунка Лілі та магічний переполох” (видавництво Book Chef) – це пригоди маленької чаклунки, у якій кожна дитина може впізнати себе)). Книги про дивакуваті та веселі пригоди, спровоковані чарівною магією.
  • “Різдвозавр та Зимова Відьма” (“Видавництво Старого Лева”) – книга про те, як хлопчик врятував Різдво, потрапивши у майбутню, про захопливі пригоди з порятунку його друзів.
  • “Рудий.  Історія перша. Загадкова” (видавництво “Рідна мова”) – цікава атмосферна історія про Геловін, маленького к­отика і про те, як можна подолати злу відьму з допомогою цього милого котика))
  • “Моллі Махлюй. Маленька чарівниця зовсім велика!”, “Моллі Махлюй. Щасливої подорожі, маленька чарівнице!”, “Моллі Махлюй. Допоможи мені, маленька чарівнице!” (видавництво “Грані-Т”) – три чудові книги про веселі і захопливі пригоди маленької чарівниці.
  • “Зук. Маленька відьма з великим серцем”, “Зук. Небезпечна для суспільства”, “Зук. Канікули маленької відьми”, “Відьмочка йде до школи”, “Зук. Відьмочка, яка мріє стати принцесою” (видавництво  “Nasha Idea”) – серія страшенно цікавезних коміксів про зовсім не страшну, але відьмочку та про її захопливі пригоди.
  • “Крихітка Вінні” (видавництво “Школа”) – переклад прекрасної книги із серії про цю харизматичну відьмочку Вінні.
  • “Пуффі та Брунільда. Трішки чарів” (видавництво “Школа”) – книга про кумедні та страшенно-захопливі пригоди відьмочки Брунільди та її чорного кота Пуффі.
  • “Естер і Мандрагор. Чаклунка та її кіт”, “Естер і Мандрагор. Від любові до магії” (видавництво “Nasha Idea”) – історія у 2-х книгах про цікавезні пригоди чаклунки та її кота у “світі людей”.
  • “Тріксі-Фіксі. Чаклунка Злючка та її капості”, “Тріксі-Фіксі і дракон”, “Тріксі-Фіксі та чарівний бал”, “Тріксі-Фіксі та привид лялькового театру” (видавництво “Рідна мова”) – книги про цікаві та страшенно захопливі пригоди злої чаклунки та “зоряних лялечок”.

 

Книги, які допомагають побороти страхи.
Дошкілля.
Початкова школа. Ч. 1.

Call Now Button