Корисні статті

Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Старша школа.

Для старших підлітків зокрема справжні жахи можуть викликати запізнення, покарання за погану оцінку чи проступок, насмішки однокласників, страх виступу перед публікою тощо. Когось із старшокласників… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Старша школа.

Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Середня школа.

Підлітковий вік часто складається зі стресів, бунту, роздратування та агресивності, не розуміння себе та своїх фізіологічних змін, бажання діяти всупереч та випробувати світ на всю… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Середня школа.

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 3.

Є теми, які можуть налякати дитину своєю могутністю, відчаєм, страхом, моторошністю.. Нав’язувати всі теми і читати про всі теми одразу, навіть із хороших міркувань, не… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 3.

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 2.

Є книги, в яких страшні персонажі не є злими та страшними, вони або добрі одразу, або стають такими до завершення читання. Діти потребують фантазій, дуже… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 2.

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 1.

Отож, не всі діти “відпрацьовують” свої страхи до школи. Є родини, де дітям не читають щовечора, не щиро або і взагалі не цікавляться їхніми емоціями,… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 1.

Запрошуємо у 1 та 8 клас

Запрошуємо на зустріч-знайомство зі школою!

Цього року ми набираємо 1 та 8 класи. Запрошуємо на зустріч-знайомство, де ми розкажемо про школу та наші цінності, організацію навчального процесу, як проходить наш… Читати далі »Запрошуємо на зустріч-знайомство зі школою!

Створити рахівницю та навчитися рахувати

Людина почала рахувати на пальцях, тому що вони завжди при ній. Потім перейшла до рахівниць, а наразі активно використовує калькулятори. Калькулятори необхідні для вирішення різноманітних… Читати далі »Створити рахівницю та навчитися рахувати

відмита кераміка

Як мрійники гори рухали

Відбулася перша наукова експедиція мрійників: завдяки нашій вчительці історії Марії Гуреш ми потрапили на археологічні розкопки Батурина. Це було справжнє занурення — цілих шість днів… Читати далі »Як мрійники гори рухали