fbpx
Перейти до вмісту

Корисні статті

дистанційне навчання в Україні

Дистанційне навчання в Україні: як скласти пазл шкільної освіти під час війни?

Дистанційне навчання чи оффлайн навчання? Дистанційна платформа з уроками чи онлайн навчання вживу з вчителями? Шукаєте ідеальну відповідь? Її немає. Тут як з борщем —… Читати далі »Дистанційне навчання в Україні: як скласти пазл шкільної освіти під час війни?

Правда та вигадка в комп’ютерних іграх та історичних фільмах. Стародавній Єгипет.

Наскільки достовірні історичні світи комп’ютерних ігор та історичні фільми? Хочеш стати експертом і відрізняти вигадку від правди в масовій культурі? Гайда до нас! Запрошуємо на… Читати далі »Правда та вигадка в комп’ютерних іграх та історичних фільмах. Стародавній Єгипет.

Твоє найкраще знайомство з мікроорганізмами

Цікавишся біологією? Дізнайся, як працюють і чим займаються мікробіологи! Цей курс для тих, хто хотів би знати більше, ніж є в підручниках. На кожному занятті… Читати далі »Твоє найкраще знайомство з мікроорганізмами

Дитячі книги до Свята закоханих

До свята Дня закоханих всі діти ставляться по-різному. Наприклад, підліток його може любити, коли отримує подарунки від своєї половинки, або не любити, якщо немає або… Читати далі »Дитячі книги до Свята закоханих

Емоційний розвиток дитини: наші книги-помічники

Емоційний розвиток дитини дуже важливий, і в цьому напрямку потрібно працювати вже з перших років життя. Найперше, що можуть і мають зробити турботливі батьки –… Читати далі »Емоційний розвиток дитини: наші книги-помічники

Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Старша школа.

Для старших підлітків зокрема справжні жахи можуть викликати запізнення, покарання за погану оцінку чи проступок, насмішки однокласників, страх виступу перед публікою тощо. Когось із старшокласників… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Старша школа.

Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Середня школа.

Підлітковий вік часто складається зі стресів, бунту, роздратування та агресивності, не розуміння себе та своїх фізіологічних змін, бажання діяти всупереч та випробувати світ на всю… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Підлітки. Середня школа.

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 3.

Є теми, які можуть налякати дитину своєю могутністю, відчаєм, страхом, моторошністю.. Нав’язувати всі теми і читати про всі теми одразу, навіть із хороших міркувань, не… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 3.

Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 2.

Є книги, в яких страшні персонажі не є злими та страшними, вони або добрі одразу, або стають такими до завершення читання. Діти потребують фантазій, дуже… Читати далі »Книги, які допомагають побороти страхи. Початкова школа. Ч. 2.

www.childthemewp.com

Call Now Button