fbpx
Перейти до вмісту

Онлайн табір мрійників

Дитячий табір онлайн мікробіологія

Цікава біологія з пані Олесею

Дізналися про мікробіологію — що це за наука, як вчені проводять мікробіологічні дослідження, які сучасні досягнення мікробіології можуть нам стати в нагоді вже зараз, наприклад, почули про вакцину від карієсу; познайомилися з істотами, які світяться — медузами, світлячками, що світяться самі, та рослинами, яким вчені “допомагають” світитися; дізналися про зброю кропиви; довідались про різноманіття морських ссавців, про те що вони прийшли в море з суходолу; “побували” на українській антарктичній станції “Академік Вернадський”, співробітники якої ретельно стежать за чистотою та вивозять все сміття, але не зважаючи на це вся природа такого недосяжного материка потерпає від забруднення, адже океанські течії приносять велику кількість сміття, тому якість життя мешканців Антарктиди залежить від кожного з нас.

Дитячий онлайн табір біологія враження

Speaking Club з пані Анастасією

В розмовному клубі цього разу створювали власних супергероїв, вигадували про них історії — як герой став супергероєм і в чому полягає його супергероїзм. Обговорювали, малювали, ділилися своїми вигадками. А на домашку дивилися фільми “Людина Павук”, “Вартові Галактики”, “Капітан Америка”.

Дитячий онлайн табір англійська мова
Дитячий онлайн табір англійська супергерой

Цікава математика з пані Іриною

Для початку познайомились з математичною логікою, вирішували задачі та тренувалися обґрунтовувати кожну отриману відповідь. Потім розглядали картину Дюрера “Меланхолія”, побачили на ній математичні об’єкти і занурювались детально в кожний з них:

– магічний квадрат — створювали власні магічні квадрати і знайомились з їхніми властивостями

– сфера — поговорили про розташування кругів на площині, та учасники інтуїтивно придумали найбільш щільну упаковку; дізналися про щільне пакування гарматних ядер та апельсинів і перейшли до чудового дослідження Марини В’язовської, яка розв’язала задачу щільної упаковки у восьмивимірному просторі. Природно зачепили тему чотиривимірного простору, говорили про гіперсферу та гіперкуб. Вирішували геометричні та логічні задачки, де героями були круги і сфери.

– терези — вирішували задачки на зважування.

Дитячий онлайн табір математика

Цікава історія з пані Марією

Ідея цього курсу була в тому, щоб відійти від стереотипного уявлення про історію як про вервечку війн та геополітичних катаклізмів і змістити увагу на звичайне життя пересічних людей. Тому говорили про актуальні напрямки розвитку історичної науки, зокрема історію повсякдення. Про те, як люди працювали, навчалися в школі, відпочивали й розважалися; про права жінок та чоловіків, їхні професії на прикладі давніх цивілізацій Греції та Риму.

Дитячий онлайн табір історія

Ми вже плануємо наступний табір в серпні. Хочете дізнатись про табір вчасно? Тоді підпишіться на наші новини:

Call Now Button