fbpx
Перейти до вмісту

НАУКОВИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР В КИЄВІ

Науковий літній табір в Києві: математика, досліди, мандри, творчі заняття, кулінарні пригоди
Науковий літній табір в Києві для дітей 10 - 14 років, два тижні в серпні

Денний табір в Києві: допомагаємо дітям забути про ґаджети і зануритись у цікаве навчання, спілкування, дослідження, творчість. Ми використали весь наш досвід таборів і поєднали освітню програму та активний відпочинок:

 • Математика: нешкільні теми в доступній та цікавій формі, математичні дослідження, ігри та головоломки.
 • Досліди: робимо наукові дослідження власноруч, спостерігаємо та дізнаємося нове про природу на власному досвіді.
 • Прогулянки: щодня проводимо не менше двох годин на свіжому повітрі.
 • Творчі заняття: це можуть бути співи, ритмічні ігри (body percussion), різноманітні майстерки.
 • Кулінарія: частину обідів та перекусів будемо готувати разом.
 

Серпень – вдалий час повернутися до навчання в максимально практичній формі. Кожен день табору розвиваємо допитливість, багато спілкуємось та гуляємо на свіжому повітрі. 
Маємо щотижня 16 – 18 уроків математики та дослідів. На уроках математики вивчаємо теми цікавої математики, вчимося вирішувати нестандартні задачі, розв’язуємо головоломки, граємо в математичні ігри. На дослідах робимо експерименти власноруч, конструюємо наукові іграшки, проводимо наукові спостереження.
Також щотижня маємо 7 – 8 творчих уроків або майстерок. 
Кожен день маємо довгу прогулянку. Раз на тиждень відправляємось в невеличкий похід.

Науковий літній табір в Києві: з 9.00 до 18.00

Один раз на тиждень плануємо похід на кілька годин, тому розклад в такі дні буде іншим.

 

Науковий літній табір в Києві: вартість

Адреса: вул. Буслівська, 25.
Табір пройде в чудовому місці – приватному будинку із власною територією. До метро Видубичі 10 хв пішки. В будинку є обладнане сховище на випадок повітряної тривоги. Поряд ботанічний сад, де ми плануємо проводити час прогулянок. 

Ми всі прагнемо щоб літній табір був корисним та безпечним, і тому дотримуємось певних правил безпеки та взаємодії.
Правила табору є обов’язковими для всіх: дорослих та дітей.
Ми охайно поводимось із майном та піклуємося про природу.
Відносини в таборі будуються на ґрунті взаємоповаги. 
З огляду на відмінні ролі та рівні відповідальності діти та дорослі мають різні права та обов’язки.
Учасники зобов’язані виконувати вказівки вчителя/вихователя щодо безпеки та побуту. Учасники мають право отримати пояснення від вчителя/вихователя щодо того, чому від них вимагають певної поведінки.
Вирішення конфліктів із застосуванням фізичної сили та моральне приниження є неприпустимими. У разі якщо учасники не змогли порозумітися, ситуацію вирішує вчитель/вихователь на свій розсуд.
Вчителі/вихователі зобов’язуються дотримуватися принципу справедливості та не зловживати своїми повноваженнями.

Ґаджети

В таборі не прийнято “залипати в ґаджетах”, оскільки однією із цілей табору є створення простору для спілкування. Тому учасники зобов’язуються користуватися ґаджетами лише з дозволу вчителя/вихователя. Зазвичай вчитель/вихователь може дозволити використати ґаджет для навчальних цілей або для термінового зв’язку з батьками.

Мова спілкування

Вчителі та вихователі ведуть заняття і спілкуються українською мовою та заохочують учасників спілкуватися українською. Учасники зобов’язуються не вживати нецензурну лексику.

Відповідальність за особисті речі учасників

Учасники самостійно дбають про свої особисті речі. Вчителі/вихователі не несуть відповідальності за речі учасників, хоча можуть звернути увагу учасника на проблемне поводження його зі своїми речами.

Безпека 

У разі проведення активностей табору, які потребують дотримання спеціальних правил безпеки, вчитель/вихователь проводить інструктаж, і учасники зобов’язуються виконувати правила безпеки.
При переході через дорогу під час прогулянок; у разі оголошення повітряної тривоги та в інших потенційно небезпечних ситуаціях учасники зобов’язуються виконувати вказівки вчителя/вихователя.
Учасники не мають права самостійно залишати територію табору без дозволу вчителя/вихователя.
Під час прогулянок за межами території табору учасники не мають права відділятися від групи.

10 днів, 2 тижні
Рання пташка 12 300 грн (ціна діє при оплаті до 29 липня).
Повна вартість 12 950 грн.

5 днів, 1 тиждень
Рання пташка 6 750 грн (ціна діє при оплаті до 29 липня за тиждень 12.08 – 16.08, та при оплаті до 5 серпня за тиждень 19.08 – 23.08).
Повна вартість 7 000 грн.

*Додатково оплачуються квитки в ботанічний сад – 250 грн.
**Триразове харчування – обід та два перекуси – входить у вартість.

Для дітей з однієї родини діють знижки: на участь другої дитини 5%, третьої дитини 10%.

 • – Для бронювання місця необхідно внести 1 000 грн впродовж 5 днів після реєстрації.
 • – Повний залишок суми має бути внесений не пізніше, ніж за 3 дні до старту програми. Якщо ж Ви хочете скористатися ціною ранньої пташки, то не пізніше терміну, вказаного в ціні ранньої пташки.
 • – Якщо після оплати програми вирішено відмовитися від участі в програмі, але не пізніше ніж за 8 днів до початку, повертається сплачена сума, за вирахуванням 1000 грн – бронювання місця в групі;
 • – Якщо після оплати програми вирішено відмовитися від участі в програмі за 7 і менше днів до початку програми, але не пізніше ніж за 3 дні до початку програми, повертається 80% від вартості програми; при відмові від участі менше, ніж за 3 дні до початку програми — повернення складає 70% від вартості програми;
 • – Якщо під час програми приймається рішення припинити навчання в таборі, повертається 50 % від залишкової вартості* невикористаної програми
 • – Якщо замовник не задоволений якістю, то повертається 100% від залишкової вартості* програми (тільки після першого дня програми та лише якщо дитина вперше приєдналась до програм Альтернативної школи мрійників, із подальшою неможливістю участі в програмах Альтернативної школи мрійників);
 •  

*Залишкова вартість рахується від дня, наступного після дня попередження виконавця про припинення навчання.

Більше про табір розкажемо на батьківських онлайн зборах 23 червня, об 11.00.  Для участі зареєструйтеся за посиланням. Розраховуйте на те, що тривалість зборів складе близько 30 хв.

Call Now Button