fbpx
Перейти до вмісту

НАУКОВИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР В КИЄВІ

Науковий літній табір в Києві: математика, досліди, мандри, творчі заняття, кулінарні пригоди
Науковий літній табір в Києві для дітей 9 - 14 років, два тижні в серпні

Навчатися влітку - чи є в цьому сенс та користь?

Наша відповідь “так”, адже немає потреби жорстко слідувати шкільній програмі. Натомість можна прокачати математичні навички за допомогою нестандартних цікавих задач, ігор, головоломок. І поєднати математику з позитивними емоціями. Можна познайомитись “на пальцях” із фізичними закономірностями на уроках дослідів, зробити свої власні наукові іграшки та забрати їх додому. 
Серпень – найкращий місяць повернутися до навчання, щоб увійти у вересень в хорошій формі. Кожен день табору розвиваємо допитливість, багато спілкуємось та гуляємо на свіжому повітрі.
В денному таборі в Києві ми допомагаємо дітям забути про ґаджети і зануритись у цікаве навчання, спілкування, дослідження, творчість.
Маємо щотижня 16 – 18 уроків математики та дослідів (до обіду), 8 – 10 творчих занять або майстерок (після прогулянки). Кожен день маємо довгу прогулянку.
Є можливість обрати відвідування повного дня з 9.00 до 18.00 або лише освітньої програми з 9.30 до 13.15.

Програма наукового табору

Задачі на розвиток просторової уяви

Хто добре вміє оперувати фігурами подумки, той має багато шансів закохатись і зрозуміти геометрію!

Логічні задачі та головоломки

Приділимо увагу темам і задачам, які важливі для уміння встановлювати зв'язки та сприймати математику загалом.

Властивості трикутника

Знадобляться нам при побудові мостів - цікавий приклад зв'язку математики та реального життя.

Турнір з гри в Сет

Цю гру винайшла генетик М. Дж. Фалко, коли досліджувала німецьких вівчарок. Вона придумала заводити картку на кожного собаку і відмічати генетичні риси різними позначками, що згодом призвело до створення гри. Наразі це одна з найпопулярніших логічних карткових ігор.

Математичний аукціон

Команди вирішують задачі, намагаючись знайти найкращий розв'язок, а потім купляють на торгах право його розказати.

Досліди з тиском

Кожен зробить пульверизатор і ще кілька водяних іграшок. І дізнаємось принципи їхньої роботи. Літня спека — найзручніший час для експериментів з водою)).

Конструювання мостів

Привіт, трикутники, якими займалися на уроках математики! Спробуємо з обмеженого набору матеріалів побудувати найміцніший міст.

Гідравлічні та механічні іграшки

Будемо розбиратися, як працюють механізми і створювати їх власноруч.

А також...

Ми збираємося багато гуляти на свіжому повітрі, час від часу готувати їжу, влаштовувати пікніки, та наукові експедиції, грати в настолки та займатись творчістю.

Розклад дня та локація

Науковий літній табір в Києві: з 9.00 до 18.00

Обирайте повний день відвідування з 9.00 до 18.00 або лише освітню програму з 9.30 до 13.15.

Адреса табору: вул. Буслівська, 25.
Табір пройде в чудовому місці – приватному будинку із власною територією. До метро Видубичі 10 хв пішки. В будинку є обладнане сховище на випадок повітряної тривоги. Поряд ботанічний сад, де плануємо проводити час прогулянок. 

Відгуки про наші проєкти

Вартість табору

Ви можете обрати відвідування повного дня – у вартість входить вся програма, матеріали для занять та триразове харчування.  Додатково оплачуються квитки в ботсад 250 грн.
Також є можливість відвідати лише освітню програму – у вартість входить відвідування чотирьох занять з 9.30 до 13.15, матеріали для занять та перекус.

Вартість табору
Знижки

Для дітей з однієї родини діють знижки: на участь другої дитини 5%, третьої дитини 10%

Умови оплати та повернення коштів

– Для бронювання місця необхідно внести 1 000 грн впродовж 5 днів після реєстрації.

– Повний залишок суми має бути внесений не пізніше, ніж за 3 дні до старту програми. Якщо ж Ви хочете скористатися вартістю раннього бронювання, то не пізніше відповідного терміну.

– Якщо після оплати програми вирішено відмовитися від участі в програмі, але не пізніше ніж за 8 днів до початку, повертається сплачена сума, за вирахуванням 1000 грн – бронювання місця в групі;

– Якщо після оплати програми вирішено відмовитися від участі в програмі за 7 і менше днів до початку програми, але не пізніше ніж за 3 дні до початку програми, повертається 80% від вартості програми; при відмові від участі менше, ніж за 3 дні до початку програми — повернення складає 70% від вартості програми;

– Якщо під час програми приймається рішення припинити навчання в таборі, повертається 50 % від залишкової вартості* невикористаної програми

– Якщо замовник не задоволений якістю, то повертається 100% від залишкової вартості* програми (тільки після першого дня програми та лише якщо дитина вперше приєдналась до програм Альтернативної школи мрійників, із подальшою неможливістю участі в програмах Альтернативної школи мрійників);

*Залишкова вартість рахується від дня, наступного після дня попередження виконавця про припинення навчання.

Правила таборів Школи мрійників

Ми всі прагнемо, щоб літній табір був корисним та безпечним, і тому дотримуємось певних правил безпеки та взаємодії. Відносини в таборі будуються на ґрунті взаємоповаги. З огляду на відмінні ролі та рівні відповідальності діти та дорослі мають різні права та обов’язки. Правила табору є обов’язковими для всіх: дорослих та дітей.

Відносини
Учасники зобов’язані виконувати вказівки вчителя/вихователя щодо безпеки та побуту.
Учасники мають право отримати пояснення від вчителя/вихователя щодо того, чому від них вимагають певної поведінки.
Вирішення конфліктів із застосуванням фізичної сили та моральне приниження є неприпустимими. У разі якщо учасники не змогли порозумітися, ситуацію вирішує вчитель/вихователь на свій розсуд.
Вчителі/вихователі зобов’язуються дотримуватися принципу справедливості та не зловживати своїми повноваженнями.
Майно та природа
Ми охайно поводимось із майном та піклуємося про природу.
Ґаджети
В таборі не прийнято “залипати в ґаджетах”, оскільки однією із цілей табору є створення простору для спілкування. Тому учасники зобов’язуються користуватися ґаджетами лише з дозволу вчителя/вихователя. Зазвичай вчитель/вихователь може дозволити використати ґаджет для навчальних цілей або для термінового зв’язку з батьками.
Мова спілкування
Вчителі та вихователі ведуть заняття і спілкуються українською мовою та заохочують учасників спілкуватися українською. Учасники зобов’язуються не вживати нецензурну лексику.
Відповідальність за особисті речі учасників
Учасники самостійно дбають про свої особисті речі. Вчителі/вихователі не несуть відповідальності за речі учасників, хоча можуть звернути увагу учасника на проблемне поводження його зі своїми речами.
Безпека 
У разі проведення активностей табору, які потребують дотримання спеціальних правил безпеки, вчитель/вихователь проводить інструктаж, і учасники зобов’язуються виконувати правила безпеки.
При переході через дорогу під час прогулянок; у разі оголошення повітряної тривоги та в інших потенційно небезпечних ситуаціях учасники зобов’язуються виконувати вказівки вчителя/вихователя.
Учасники не мають права самостійно залишати територію табору без дозволу вчителя/вихователя.
Під час прогулянок за межами території табору учасники не мають права відділятися від групи.

Залишилсь запитання про табір? Дізнайтеся більше:


    Call Now Button