Запрошуємо у 8 клас!

Що ми пропонуємо

Математика – використовуємо диференційований підхід: ділимо клас на дві підгрупи за рівнями.
Доповнюємо програму математичними іграми, головоломками, цікавими задачами; регулярно приймаємо участь в математичному конкурсі “Кенгуру”.
 
Англійська — використовуємо диференційований підхід: ділимо клас на дві підгрупи за рівнями. Маємо два уроки на тиждень за підручником та один урок на тиждень в форматі розмовного клубу.
 
Природничі науки — вивчаємо як теорію, так і практику: проводимо хімічні та фізичні експерименти, організовуємо біологічні проєкти.
 
Програмування — починаємо програмувати в п’ятому класі. Розуміння базових принципів програмування наразі не менш цінно, ніж володіння англійською. До того ж заняття програмуванням — чудовий спосіб навчитися не боятися помилок. В 5-7 класах діти займаються робототехнікою та веб-програмуванням. В 8-му класі вивчатимемо java script.
 
Українська мова, українська література — дискутуємо щодо прочитаного, виконуємо творчі завдання і, звісно ж, вчимося правопису.
 
Історія, географія — доповнюємо уроки в класі тематичними прогулянками та екскурсіями.
 
Мистецтво, музика, дискусії — уроки, на яких головним є самовираження: через слухання музики та співи, через малювання та створення колажів, через обговорення гострих та хвилюючих тем.
 

Як це організовано

Ми набираємо 12 учнів у 8 клас.
В 8-му класі вчимося три дні на тиждень, з 9 до 18.
 
З 9-го класу будемо вчитись вже 5 днів на тиждень, приблизно до 14. Після 14 резервуємо час для факультативів. Факультатив відкриваємо за запитом, коли є мінімальна група учасників. Це може бути німецька мова, поглиблена математика, поглиблений живопис тощо. Тут відкриті до пропозицій з боку учнів.

Два останніх роки навчили нас працювати онлайн. Ми організували повноцінне навчання під час локдаунів. Провели всі уроки і не втратили дорогоцінного часу. Тому і надалі у випадку форс-мажорів зможемо використати час раціонально, не перериваючи навчання.
 
Приймаємо до школи після співбесіди та вступних тестувань з трьох предметів: математики, англійської та української. Якість навчання для нас важлива, тому ми маємо впевнитись, що діти засвоїли програму попередніх класів.
 
Приходьте до нас, нам цікаво вчитися, спілкуватися, дружити та дорослішати разом!
Щоб потрапити на зустріч-знайомство, зареєструйтеся: