Запрошуємо у 6 клас!

Що ми пропонуємо

Математика – вчимося за програмою стандартного рівня; доповнюємо програму математичними іграми, головоломками, цікавими задачами; регулярно приймаємо участь в математичному конкурсі “Кенгуру”.
 
Англійська — вивчаємо англійську двічі на тиждень за підручниками Metro;
крім навчання за підручником щотижня маємо 4-годинне занурення в англомовне середовище. Занурення проводимо для 5 та 6 класів. Маємо позитивний досвід: діти, що пройшли занурення, полюбляють дивитися фільми англійською, легко продовжують вивчення мови в старших класах, не бояться говорити англійською.
 
Досліди — STEM-проєкти за напрямком дослідження фізичних властивостей світу, майстрування механізмів.
Біологія — доповнюємо програму цікавинками, біологічними дослідженнями.
 
Програмування — починаємо програмувати в п’ятому класі. Розуміння базових принципів програмування наразі не менш цінно, ніж володіння англійською. До того ж заняття програмуванням — чудовий спосіб навчитися не боятися помилок. В 6 класі будемо займатися веб-програмуванням.
 
Українська мова, українська література — дискутуємо щодо прочитаного, виконуємо творчі завдання і, звісно ж, вчимося правопису.
 
Історія, географія — доповнюємо уроки в класі тематичними прогулянками та екскурсіями.
 
Мистецтво, музика, дискусії — уроки, на яких головним є самовираження: через слухання музики та співи, через малювання та створення колажів, через обговорення гострих та хвилюючих тем.

Як це організовано

В 6 класі – до 10 дітей.
Вчимося три дні на тиждень, з 9 до 18.
 
З 9-го класу будемо вчитись вже 5 днів на тиждень, приблизно до 14. Після 14 резервуємо час для факультативів. Факультатив відкриваємо за запитом, коли є мінімальна група учасників. Це може бути німецька мова, поглиблена математика, поглиблений живопис тощо. Тут відкриті до пропозицій з боку учнів.
 
Два останніх роки навчили нас працювати онлайн. Ми організували повноцінне навчання під час локдаунів. Провели всі уроки і не втратили дорогоцінного часу. Тому і надалі у випадку форс-мажорів зможемо використати час раціонально, не перериваючи навчання.
 
Приймаємо до школи після співбесіди та вступних тестувань з трьох предметів: математики, англійської та української. Якість навчання для нас важлива, тому ми маємо впевнитись, що діти засвоїли програму попередніх класів.
 
Приходьте до нас, нам цікаво вчитися, спілкуватися, дружити та дорослішати разом!
Щоб потрапити на зустріч-знайомство, зареєструйтеся: