навчальна ПРОГРАМА
5 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Школу повного тижня діти відвідують п’ять днів на тиждень. День в школі починається о 8.45, закінчується о 18.00. В понеділок, середу та п’ятницю в школі по 6 уроків тривалістю по 60 хв. 

У вівторок та четвер діти виконують домашні завдання, грають в ігри. Також в ці дні організовуємо екскурсії, speaking club, прогулянки-мандрівки тощо.

Ми розглядаємо шкільну програму МОН як основу, з якої можна взяти багато корисного. При цьому ми змінили методи викладання, постійно шукаємо нові родзинки для навчання, весь час працюємо над побудовою якісних стосунків серед дітей та між дітьми й дорослими в школі. Багато хто з наших вчителів самостійно розробляє програму або доповнює ту, що є, актуальними матеріалами, цікавими для дітей.

Постійна частина програми

Займає 14 – 18 уроків на тиждень. 

Змінна частина програми

Займає 2 – 4 уроки на тиждень. 

Особливості викладання

Математика – вчимося за програмою стандартного рівня; доповнюємо програму математичними іграми, головоломками, цікавими задачами; регулярно приймаємо участь в математичному конкурсі “Кенгуру”. 
Англійська — вивчаємо англійську тричі на тиждень, вчитель самостійно обирає якісні підручники.
Крім цього маємо додаткові заняття speaking club. 
Українська мова, українська література, зарубіжна література — дискутуємо щодо прочитаного, виконуємо творчі завдання і, звісно ж, вчимося правопису.
Природничі науки (6 – 9 класи) — вивчаємо як теорію, так і практику: проводимо хімічні та фізичні експерименти, організовуємо біологічні проєкти.
Історія, географія — доповнюємо уроки в класі тематичними прогулянками та екскурсіями. 
Мистецтво, музика, майстрування — уроки, на яких головним є самовираження: через слухання музики та співи, через малювання та створення колажів. 
Фізичні досліди (5 – 6 класи) —  STEM-проєкти за напрямком дослідження фізичних властивостей світу, майстрування механізмів. 
Біологія (5 клас) — доповнюємо програму природознавства цікавинками, біологічними дослідженнями.