навчальна ПРОГРАМА
3 дні на тиждень

Ми беремо шкільну програму МОН як основу. При цьому ми змінили методи викладання, постійно шукаємо нові родзинки для навчання, весь час працюємо над побудовою якісних стосунків серед дітей та між дітьми й дорослими в школі. Багато хто з наших вчителів самостійно розробляє програму або доповнює ту, що є, актуальними матеріалами, цікавими для дітей.

Постійна частина програми

Займає 14 – 18 уроків на тиждень в залежності від класу

Змінна частина програми

Займає 2 – 4 уроки на тиждень.

Особливості викладання

Математика – вчимося за програмою стандартного рівня; доповнюємо програму математичними іграми, головоломками, цікавими задачами; регулярно приймаємо участь в математичному конкурсі “Кенгуру”. 
Англійська — вивчаємо англійську тричі на тиждень, вчитель самостійно обирає якісні підручники.
Українська мова, українська література, зарубіжна література — дискутуємо щодо прочитаного, виконуємо творчі завдання і, звісно ж, вчимося правопису.
Природничі науки (6 – 9 класи) — вивчаємо як теорію, так і практику: проводимо хімічні та фізичні експерименти, організовуємо біологічні проєкти.
Історія, географія — доповнюємо уроки в класі тематичними прогулянками та екскурсіями. 
Мистецтво, музика, майстрування — уроки, на яких головним є самовираження: через слухання музики та співи, через малювання та створення колажів. 
Фізичні досліди (1 – 6 класи) —  STEM-проєкти за напрямком дослідження фізичних властивостей світу, майстрування механізмів. 
Біологія (5 клас) — доповнюємо програму природознавства цікавинками, біологічними дослідженнями. 1