До 31 січня 2022 року, діє знижка на стартовий внесок, який становить 800 грн замість 4000 грн.

Початкова школа

Ми вважаємо, що повне розкриття потенціалу дитини, навчання та соціалізація можливі тоді, коли дитина почуває себе в безпеці, має простір для творчості та самовираження. Тому в фокусі нашої уваги дві складові:
– якісне, цікаве та актуальне навчання, творча атмосфера;
– психологічна підтримка дітей, допомога в екологічному вирішенні конфліктів.

З першого класу шкільні предмети ведуть окремі вчителі. Весь день в школі знаходиться організатор навчального дня. Це особлива людина, яка створює підтримуючу атмосферу в школі, допомагає дітям вибудовувати конструктивні відносини, гуляє з дітьми, спілкується з ними на перервах, та надає вчителям технічну підтримку. Саме вона допомагає адаптуватися новим учням та проводить коло з дітьми.

В початковій школі діти не отримують оцінок. 

Що ми пропонуємо

В початковій школі маємо такі предмети:
Математика – вчимося за програмою стандартного рівня; доповнюємо програму математичними іграми, головоломками, цікавими задачами;
Англійська — вивчаємо англійську двічі на тиждень; акцент на розмовних навичках;
Досліди та Біологія — маємо STEM-проєкти за напрямком дослідження фізичних властивостей світу, майстрування механізмів; проводимо біологічні дослідження, дізнаємося про закономірності живого світу;
Читання та Письмо — вчимося читати та писати; до школи діти приходять з різними навичками в читанні, тому маємо в шкільній бібліотеці книжки різних рівнів, де кожен знайде собі щось цікаве, так виховуємо любов до читання;
Майстрування – знайомимось із різними матеріалами, техніками створення різноманітних цікавих речей. Творчість обмежується лише властивостями матеріалу)
Живопис, музика, коло — уроки, на яких головним є самовираження: через слухання музики та співи, через малювання та створення колажів, через обговорення гострих та хвилюючих тем.
Для навчання ми ретельно відбираємо навчальні посібники:
– з англійської користуємось підручниками Fly High
– з математики маємо авторські зошити в 1 – 2 класах з різноплановими завданнями, які викликають інтерес до математики і розвивають математичне мислення; в 3 – 4 класах активно використовуємо підручник видавництва “Ранок” авторів Гісь О. та Філяк І., доповнюючи їх додатковими нестандартними завданнями та головоломками.
– з української навчаємось за підручниками та зошитами видавництва “Світич” авторки Остапенко Г., що мають багато творчих завдань та цікаві дітям тексти для читання.

Як це організовано

В класах почакової школи до 10 дітей.
• До кінця травня 2022 року вчимося лише два дні на тиждень, з 9 до 18.
• З вересня 2022 року пропонуємо два варіанти відвідування школи:
– два навчальні дні на тиждень:
відвідування всіх уроків, спілкування з друзями під час перерв та прогулянок
– повний тиждень:
до навчальних днів додаються три додаткових дні, в які діти виконують домашні завдання, грають з друзями, відвідують майстерки, ходять на прогулянки та екскурсії.
• Приймаємо до школи після співбесіди.
• Є можливість відвідати пробний тиждень.
• Два останні роки навчили нас працювати онлайн. Ми змогли організувати повноцінне навчання під час локдаунів. Провели всі уроки і не втратили дорогоцінного часу. Тому і надалі у випадку форс-мажорів зможемо використати час раціонально, не перериваючи навчання.

Ми приймаємо на навчання після співбесіди і пробного навчального тижня. Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми запросимо Вас на зустріч-знайомство.