дитячий табір ОНЛАЙН

В дитячому онлайн таборі цього літа проводимо заняття в гуртках: цікава біологія, speaking club, цікава математика та цікава історія. Наші вчителі готують захоплюючі заняття і допоможуть провести час з користю. Запрошуємо дітей 5 – 7 класів.

Дитячий онлайн табір

Цікава біологія

з пані Олесею

пані Олеся

Біологія – це завжди цікаво. В біологічному гуртку діти познайомляться з окремою наукою мікробіологією. Дізнаються різні біологічні факти про те, що нас оточує на кшталт: чому овочі та фрукти різного кольору? Або чому пече кропива? Познайомляться із загадковим світом морських ссавців, а також дізнаються, як вченим вдається їх вивчати. Дізнаються про особливості найхолоднішого материка і про те, як працює українська антарктична станція “Академік Вернадський”.

Speaking Club

з пані Настею

пані Настя

Цього разу подорожуватимемо Мультивсесвітом! Учасників чекають культові фільми Марвел, магічні суперсили та надлюдські можливості героїв! В малій групі у кожного буде можливість активно тренуватися в розмові. 

Цікава математика

з пані Іриною

пані Ірина

Вашій дитині подобається вирішувати складні і нетривіальні задачі? Тоді математичний гурток – це можливість в гарній компанії порозв’язувати головоломки, поміркувати над логічними завданнями, почути цікаві математичні історії та зіграти в математичні ігри. Теми нашого гуртка будуть відповідати віку та досвіду дітей групи, яка сформується. 

Цікава історія

з пані Марією

пані Марія

Ваші діти цікавляться історією? Або навпаки, у школі було нудно й нецікаво? Тоді вам до нас! На заняттях гуртка поговоримо про історичні цікавинки, яким було повсякденне життя в часи античності і середньовіччя: що люди їли, як змінювалася мода на одяг і прикраси, які були свята, розваги і хобі, яким був звичний день з життя давнього грека, римлянина, мешканця середньовічної Європи. Також дізнаємось більше про роботу істориків, археологів та інших науковців, які вивчають минуле. Рівень занурення в теми визначатиметься віком та досвідом дітей групи, яка сформується.